Współpraca

Dawno, dawno temu… dobra, wcale nie tak dawno. Ale to niezły wstęp do opowiedzenia historii o twojej marce, prawda?

Od dziecka pasjami zapisywałam wszystkie kartki i zeszyty, które wpadły mi w ręce. I tak mi już zostało do teraz. W międzyczasie przez chwilę podjęłam się dziennikarskiej odpowiedzialności (jako redaktorka i naczelna w magazynie studenckim „Żebyś wiedział” a później w Gazecie Wyborczej), kreowałam (w agencji reklamowej jako copywriter), byłam freelancerem (jako project manager samodzielnie stworzonego projektu aplikacji mobilnej i kampanii PR), a dziś specjalizuję się w marketingu i PR (w jednej z poznańskich galerii). Od niedawna zaczęłam kolejny i najważniejszy w całym moim życiu etat: zostałam mamą. I właśnie to zmotywowało mnie, żeby zrobić jeszcze więcej. Dla niej. Mojej Małej. Stąd ten rodzinny blog, który opieram na całym zebranym doświadczeniu.

Dlatego zapewniam cię, że jeśli podejmiemy wspólne działania, zyskasz ode mnie w pakiecie:

Kreatywność

Rzetelność

Profesjonalizm

Zaangażowanie

Zaufanie

Kieruję się zasadą bezpieczeństwa marki. Dlatego przed publikacją opinii (reklamującej twój produkt/usługę) masz prawo zobaczyć ją pierwszy. Nie będziesz miał jednak wpływu na jej wydźwięk – będzie to wyłącznie moja subiektywna opinia, dopieszczona rzetelnym sprawdzeniem usługi lub produktu i ocenienia pod względem zalet i wad.

Formy reklamy i narzędzia PR, które mogę ci zaproponować:

Sponsorowany post na blogu

Kreatywne kampanie w kanałach social media

Recenzje i premiery produktów

Udział w eventach i konferencjach

…i inne, które wspólnie określimy. Chcesz podjąć współpracę na okres dłuższy niż 2-3 tygodnie? Zaplanujmy tę kampanię razem w oparciu o moje statystyki. Ty zyskasz przekonanie, że idea planowanej kampanii będzie pomysłowa a ja satysfakcję. Pisanie i marketing naprawdę idą w parze i mogą sprawiać wiele przyjemności – serio, serio.

Jestem otwarta na twoją propozycję – oryginalne i indywidualne formy reklamy i PR to to, co odbiorcy (ja też!) cenią najbardziej. Dlatego jeszcze nie tak dawno z wielką ochotą zajmowałam się ambient marketingiem. Wciąż śledzę tę gałąź z niemałym upodobaniem.

Na początek ustalmy, czy będę zainteresowana współpracą. Napisz do mnie z ofertą w kilku krótkich zdaniach. Na szczegóły przyjdzie jeszcze czas.

resztamamy.pl

O mnie

#Mama, mamunia, mateczka nielotki ❤ przekonana, że #matkość to życie, a nie praca. Do szaleństwa zakochana w mężu. To znaczy tak bardzo, że wybacza mu, kiedy zostawia skarpety obok łóżka. No i blogerka. Bo gdzie jak nie tu mam dzielić się ze światem dobrymi wibracjami? :) Chodźcie, opowiem wam więcej.